על יושר ותשוקה, מפגש עם סופר הפייסבוק דורון המבורגר ב״נסיך הקטן״ בתל אביב

יום ו'
ט' באייר תשפ"ד
17.5.2024
20:00
בית עגנון
להרשמה

דורון המבורגר כותב את סיפור חייו בזמן אמת בפייסבוק מזה תריסר שנים. אלפי העוקבים שלו מכירים אותו ואת משפחתו היכרות אינטימית קרובה וחווים איתם מעלות ומורדות גם אם לא פגשו אותם מעולם. בשנה האחרונה חייו התערערו בעקבות פרידה מבת הזוג שלו ואם ילדיו. במקום להסתגר, הוא בחר להמשיך לכתוב בגילוי לב ובישירות יוצאת-דופן על תהליך הפרידה ועל התפרקות התא המשפחתי שלו. כך הוא מתאר זאת:

״במהלך העשור האחרון, כתבתי מעל דפי הפייסבוק, מאות פוסטים שעסקו בחיי הזוגיות שלי. זוגתי הייתה הדמות המרכזית בחיי ובכתיבתי, כתבתי עליה ברגעים קשים וברגעים מתוקים, ותמיד תמיד השתדלתי להיות כנה וגלוי לב ביחס אליה, לכתוב מה שאני מרגיש ומה שאני רואה, ללא כחל וסרק. לפני כשנה התגרשתי, חציתי את משפחתי לשניים, ומעבר לטלטלת החיים שהפרידה הזו הביאה עימה, חטפה גם הכתיבה טלטלה משמעותית. זוגתי, הדמות המרכזית של כתיבתי, הפכה לגרושתי, וכחלק מתהליך הפרידה ממנה, הכתיבה עליה בפייסבוק נהייתה לי מורכבת ואף מסוכנת.״

ביום חמישי ח׳ באייר, 16.5, בשעה 20:00 נתארח בחנות הספרים ״הנסיך הקטן״ בתל אביב למפגש פנים אל פנים עם דורון, בו נתוודע לחדר העבודה של סופר, שיצירתו הוידויית, במסורת של סופרים עכשוויים כקרל אובה קנאוסגורד, נחצבת בז’אנר חדש ורב עוצמה – כתיבה מיידית ברשת.

הכניסה חופשית על בסיס מקום פנוי. מספר המקומות מוגבל. 

  • נא להזין מספר בין 1 לבין 5.
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
×
×
×