אתם ראיתם: פסטיבל חורף בבית עגנון

מופעים ספרותיים לצפייה ביתית

יום א'
א' בניסן תשפ"א
14.3.2021
10:00
בית עגנון
להרשמה

רגע לפני שנפתחת שנה אזרחית חדשה, אנחנו שמחים לחגוג את סיומה של השנה שחלפה עם פסטיבל מופעים מקוון, שיתקיים כולו כאן, בעמוד הפייסבוק שלנו. במהלכו נקרין מגוון מופעים ספרותיים למבוגרים ולילדים, בהם תוכלו לצפות בחינם מבתיכם.

המופעים הצפויים: 

הערב, יום שלישי, י״ד בטבת, 29.12

18:00 | לאה
עיבוד לרומן ״והוא האור״ מאת לאה גולדברג ולטקסטים מתוך יומניה. ההצגה מגוללת את סיפורה של נורה, סטודנטית צעירה החוזרת לחופשת קיץ בעיר הולדתה קובנה ומגלה שאמה התגרשה מאביה הלוקה בשיגעון. במקביל, חברו הטוב של האב מגיע במפתיע לאחר היעדרות של 25 שנה, וחידה עוטפת את בואו. נורה, החוששת שמחלתו של האב תתגלה גם אצלה, מתאהבת בו.

המופע הסתיים.

19:30 | תרצה אתר – בלדה לאישה
מופע הפותח צוהר אל עולמה של משוררת רגישה, מיוחדת, מלאת הומור ורב גונית שבחייה הקצרים כתבה ופרסמה ספרי שירה, ספרי ילדים, פזמונים ותרגומי מחזות.  המופע מגיש מבחר משיריה המולחנים – ״אני חולם על נעמי״, ״אחד חולמני״, ״אהבתיה״, ״גשם הקשב לנשים״, ״תפילת יום הולדת״ ועוד. בין השירים משובצים מונולוגים וקטעי פרוזה שכתבה תרצה אתר, וכן סיפורים מאחורי השירים.

המופע הסתיים.

יום רביעי, ט״ו בטבת, 30.12

16:30 | ציפורי – הצגה לילדים
מופע מקורי המשלב קטעי המחזה ומוזיקה מתוך כתביהם של מיטב הסופרים והמשוררים שהתבוננו בציפורים וכתבו עליהן מנקודת מבטם של ילדים. בין ענפי האילנות נגלה שירים וסיפורים שנכתבו על ציפורים. כל ציפור ספרותית תקח אותנו למסע על כנפי הדמיון עם הילד ששר וכתב עליה ואליה.

לצפייה במופע לחצו כאן.

17:30 | אגדת סת״ם – הצגה לילדים
מעשיה מקורית בהשראת העיירה היהודית והחסידות. הצטרפו לאבגדה, עובד בית המדרש, שאינו יודע לקרוא. לילה אחד אבגדה מגלה שהאותיות פרשו כנף ועזבו את ספרי הקודש! אבגדה יוצא למסע בעקבות האותיות, דרך יער מסתורי וחיות מכושפות במטרה להחזיר את האותיות האבודות. האם יצליח במשימה, ואולי בסופה יגלה בעצמו את סוד האותיות?

לצפייה במופע לחצו כאן. 

 

  • נא להזין מספר בין 1 לבין 5.
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
×
×
×